
Hinderlijke drempel in brand gestoken in Eemdijk
Laatste update: 2 jaar geleden
EEMDIJK – Aan de Eemdijk in het gelijknamige dorp is in de nacht van vrijdag op zaterdag 8 mei, rond 0:45 uur brand ontstaan. Het betrof een brand op een drempel. Waarschijnlijk was de brand aangestoken met behulp van een band. Mogelijke onderdelen van een band werden aangetroffen.
Deze drempel was pas nieuwe aangelegd. Sommige automobilisten ervaren deze drempel als hinderlijk. Ze vinden de drempel te hoog.
Een automobilist had afgelopen week al een klacht ingediend bij de gemeente: ‘De drempel moet vloeiender vanaf de weg aangelegd worden, want dit is onverantwoord voor al het verkeer’. Was te lezen in zijn klacht.
Brandweerlieden hebben de brand geblust. Door de brand heeft de drempel forse schade opgelopen. De politie was niet aanwezig om onderzoek te doen naar de brandstichting.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties