Redactie algemeen 0 reactie(s) zo 15 juli 2018, 1:59

Veel schade bij aanrijding op de Rondweg Oost in Amersfoort

Laatste update: 2 jaar geleden

AMERSFOORT – Zaterdagavond rond 23:30 uur heeft er een aanrijding plaatsgevonden op de Rondweg Oost in Amersfoort Noord.

Ter hoogte van de Laan naar Emiclaer wilde een blauwe Mazda uit Zeist rijdend op de rechter rijstrook richting Hoevelaken keren op aangeven van de navigatie apparatuur. Bij het maken van de 180 graden draai werd een zwarte Mercedes die in dezelfde richting op de linker rijstrook reed niet bemerkt met een aanrijding tot gevolg. De rechter zijde van de Mercedes reed hierbij in de bestuurders portier van de Mazda. De Mercedes boog hierdoor af kwam via de beide tegengestelde rijbanen aan de overzijde van de rondweg tot stilstand.

De inzittenden, in elke auto 2 mannen, hebben geen letsel opgelopen. De berger heeft beide auto’s afgevoerd. Na het vriendelijk schudden van de handen zijn de betrokken personen door de families opgehaald. Achteraf gezien had rechtdoor rijden een heel goed alternatief geweest op weg naar Zeist.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vallei
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Liever geen cookies voor gepersonaliseerde advertenties? Ga naar onze Privacy pagina en pas je keuze aan.