Redactie algemeen 0 reactie(s) zo 13 september 2020, 19:44

Ambulance vast in het zand na hulpverlening in Soest

Laatste update: 2 jaar geleden

SOEST – In het duingebied van de Soesterduinen heeft een ongeval plaatsgevonden. Een meisje is uit een boom gevallen. Meerdere ambulances zijn ter plaatse gekomen. Eén van de ambulances, een rapid responder, is daarbij vast komen te zitten in het mulle zand.

Het bleek moeilijk, bijna onmogelijk, voor de hulpverlener om zelf professionele hulp te krijgen bij het lostrekken van het voertuig. Even werd gedacht aan de 2 passerende PK’s, maar een kabel ontbrak.

Uiteindelijk hebben wandelaars meegeholpen met het vrijgraven, het aanbrengen van een boomstam onder het voorwiel en het duwen van de wagen naar een stevigere ondergrond.

Zie ook:

Deel dit artikel

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vallei
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Liever geen cookies voor gepersonaliseerde advertenties? Ga naar onze Privacy pagina en pas je keuze aan.