Redactie algemeen 0 reactie(s) wo 19 mei 2021, 4:04

Veel schade na brand in kelder van woning in Kootwijkerbroek

Laatst bijgewerkt: maandag 18:10 uur

KOOTWIJKERBROEK – Brandweer Kootwijkerbroek werd in de nacht van dinsdag op woensdag 19 mei gestuurd naar de Nachtegaalweg. Er zou brand zijn in een kelder / souterrain volgens 112 Meldingen Kootwijkerbroek.

Bij aankomst van de brandweer kwam er al veel rook uit de kelder. De brandweer had het vuur snel onder controle maar de schade is groot. Vermoedelijk is de brand ontstaan in een oude computer. Mensen in de buurt kwamen door de brand zonder stroom te zitten. Niemand raakte bij de brand gewond.

Deel dit artikel

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vallei
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.