Logo 112Vallei

Redactie algemeen 0 reactie(s) di 13 juli 2021, 15:35

Vrouw op driewieler fiets raakt gewond bij aanrijding met auto in Nijkerkerveen

Laatst bijgewerkt: maandag 17:50 uur

NIJKERKERVEEN – Aan de Wolfsesteeg in Nijkerkerveen is dinsdagmorgen rond 07:50 uur een ongeval gebeurd. Een fietsster werd door een automobilist aangereden op de kruising met de Schoolstraat. De vrouw met een driewieler fiets kwam ten val en raakte gewond.

De vrouw gaat per ambulance in een zogeheten vacuüm matras mee voor controle naar het ziekenhuis. De fietsster kwam vanuit de Blokhuizersteeg en de vrouw met de auto vanuit de Schoolstraat. Ze zag de dame over het hoofd.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vallei
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.